Dostawa i płatności

Formy płatności:

  • przelew na konto za pośrednictwem szybkich płatności Przelewy24, BLIK lub PayPo (płatności po 30 dniach)
  • przelew na konto (mBank)
  • płatność gotówką przy odbiorze osobistym za wcześniejszym umówieniem lub podczas dowozu na terenie Wrocławia

Z powodu częstego nieodbierania przesyłek przez klientów zrezygnowaliśmy z opcji płatności za pobraniem.
Wysyłamy za granicę – cennik wg stawek na furgonetka.pl. W razie wątpliwości, prosimy o kontakt.

Dostawa i realizacja zamówień:

Większość zamówień w naszej manufakturze realizowana jest w ciągu ok. 15 dni roboczych (liczonych od poniedziałku do piątku) od momentu zaksięgowania płatności, chyba, że na stronie pojawi się inna informacja dotycząca terminu realizacji. Do podanego czasu należy doliczyć czas realizacji dostawy przez przewoźnika (od 2 do 3 dni roboczych).

UWAGA – terminy realizacji zamówień:

Czas realizacji zamówień widoczny na naszej stronie (10 dni roboczych) to górna granica, w niektórych przypadkach mogą ulec zmianie, o czym będziemy informowali na bieżąco.
W miesiącach poza sezonem, tj. grudzień – marzec zamówienia szyjemy i wysyłamy szybciej. Od kwietnia terminy mogą się wydłużyć, a stosowna informacja pojawi się na stronie. 
Jeżeli chcesz poznać aktualne terminy realizacji zamówień napisz do nasz lub zadzwoń 🙂

Cennik kosztów transportu

Towar wysyłany jest za pośrednictwem Kurierem InPost, DPD, DPD Pickup, Orlen Paczką lub InPost Paczkomaty (ceny za wysyłkę zaczynają się od  9,90 zł DPD PickUp. 14,50 zł kosztuje wysyłka za pośrednictwem Paczkomatów InPost oraz 17 zł za przesyłkę kurierską DPD).

Nie wysyłamy za pobraniem. 

Przy zamówieniach o wartości powyżej 300 zł brutto, przesyłka kurierska lub paczkomatem gratis.

Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu przy Semaforowej 38A/5 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Informujemy, że koszty dostawy mogą ulec zmianie z uwagi na znacznie przekroczoną wagę przesyłki. Rekomenduje się zamawianie kliku produktów w jednym koszyku aby uniknąć dublowania się kosztów transportowych.

Towar, który wysyłamy jest należycie zapakowany i zabezpieczony. Klient nie ponosi kosztów związanych z zabezpieczeniem towaru.

Zwracamy się z prośbą  o dokładne sprawdzanie zakupionego towaru jeszcze w obecności kuriera w celu zweryfikowania czy nie został naruszony lub uszkodzony w trakcie transportu. W sytuacji, gdy zamówiona przez Państwa paczka została doręczona z ,,wadliwym” towarem, niezbędne będzie sporządzenie protokołu szkody, tylko wówczas reklamacja będzie mogła zostać rozpatrzona.

Wysyłka za granicę:

Tak, wysyłamy! Do Holandii, Czech,, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Irlandii wysyłka kurierem bezpośrednio przy składaniu zamówienia. Ceny od 55 zł. W przypadku wysyłki do innych innych krajów, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Koszty wysyłki podajemy na bieżąco z racji często zmieniających się cen. Nie zarabiamy na kosztach wysyłki! 🙂

Numer konta bankowego:

mBank: 46 1140 2004 0000 3602 7946 0121

VVEB SMYKLA MATEUSZ
ul. Semaforowa 38A/5, 52-115 Wrocław

Darmowa wysyłka

Dla zamówień od 300 zł

Różne formy dostawy

Paczkomaty / Orlen Paczka / Kurier

Doskonały kontakt

WhatsApp / Messenger / e-mail / tel

100% Bezpieczne zakupy

BLIK / Przelewy24 / Google Pay